cs | sk

Infolinka: (0) 850 555 850

Zaujíma Vás, čo všetko pre Vás môžeme na mieru zrealizovať? Kontaktujte Ondrej Hornoch +421 903 395 249.

Vystavujte s rozumom!

Ak sa povie výstava alebo víkendový event, väčšine sa vybaví dlhý maratón spojený s prípravou, zariaďovaním stánku, vybavením a množstvom starostí. Našou snahou je vytvárať stánky rozumne a jednoducho. Mali by Vám primárne zjednodušiť život a ušetriť peniaze. Prednosťou našich systémových stánkov a prezentačných setov je variabilita s možnosťou viacnásobného použitia, s rýchlou a jednoduchou výstavbou. Neváhajte a kontaktujte nás.

Od skici po školenie

S myšlienkou Vám pomôžeme jednoduchou skicou. Následne nápad rozkreslíme a vizualizujeme. Vo finále vyrobíme, odskúšame a pri prvej inštalácií zaškolíme.

Sami priveziete, sami postavíte

Taká je práca s našimi modulárnymi systémami. Priestorová nenáročnosť v rozloženom stave umožňuje vlastnú prepravu osobným alebo dodávkovým autom. Mimo to si na jednoduchú montáž stánku trúfnete sami bez náradia.

Čas sú peniaze

Nielen, že ušetríte za externých prepravcov, veľtržné firmy, ale získate aj na samotnej výstavbe. Čas potrebný na zostavenie stánku a následnú demontáž môže trvať len pár minút. 

Na veľkosti nezáleží

Malý alebo veľký – komu na tom záleží? Sme pripravení stavať ako malé prezentačné sety, tak aj rozsiahle, svetlom, policami a digitálom pretkané kúsky.

Dnes malá prezentácia zajtra veľká

Pre menšiu prezentáciu môžete použiť iba časť stánku. V ďalšom kroku prikúpite druhú časť a zostaví sa tým stánok väčší. Neutrácajte, keď nemusíte.

Jedna, dva, tri, štyri, päť nebo nuda – vymeň set

Aj takto je možné spestriť prácu s našimi stánkami – ak máte viac značiek, rôznych akcií alebo Vás už nebaví grafika? Stačí povedať a vyrobíme na stávajúcu konštrukciu novú grafiku. Grafické panely si už meníte sami podľa potrieb.

©2012 Top Advert, s.r.o. All rights reserved